Ons team

  • Toon iedereen
  • Werken bij westlease?
Nic Steyaert

Managing director

Nic Steyaert

Managing director

+32 56 36 44 33

+32 498 900 881

+32 56 36 44 49

nic.steyaert@westlease.be

Jürgen Adams

Senior Account Manager | Oost- en West-Vlaanderen

Jürgen Adams

Senior Account Manager | Oost- en West-Vlaanderen

+32 56 36 44 70

+32 498 900 883

+32 56 36 44 49

jurgen.adams@westlease.be

Brecht Parmentier

Sales & Account Manager | Oost-en West-Vlaanderen

Brecht Parmentier

Sales & Account Manager | Oost-en West-Vlaanderen

+32 56 36 44 14

+32 499 907 743

+32 56 36 44 49

brecht.parmentier@westlease.be

Tom Janssens

Sales & Account Manager | Antwerpen & Limburg

Tom Janssens

Sales & Account Manager | Antwerpen & Limburg

+32 498 900 878

tom.janssens@westlease.be

Benoît Carrette

Senior Account Manager | Brussel

Benoît Carrette

Senior Account Manager | Brussel

+32 56 36 44 34

+32 498 900 889

+32 56 36 44 49

benoit.carrette@westlease.be

Tristan Dewael

Senior Account Manager | Luik, Namen & Luxemburg

Tristan Dewael

Senior Account Manager | Luik, Namen & Luxemburg

+32 81 33 11 69

+32 476 060 616

+32 81 33 11 67

tristan.dewael@westlease.be

Laure-Anne Navez

Sales & Account Manager | Waals-Brabant & Henegouwen

Laure-Anne Navez

Sales & Account Manager | Waals-Brabant & Henegouwen

+32 81 33 11 62

+32 476 532 853

+32 81 33 11 67

laure-anne.navez@westlease.be

Nicolas Gosseye

Sales Consultant

Nicolas Gosseye

Sales Consultant

+32 81 33 11 64

+32 81 33 11 67

nicolas.gosseye@westlease.be

Bart Vansteeland

Remarketing Officer

Bart Vansteeland

Remarketing Officer

+32 56 36 44 38

+32 56 36 44 49

bart.vansteeland@westlease.be

Philippe Matthijs

MRT Officer

Philippe Matthijs

MRT Officer

+32 56 36 44 19

philippe.matthijs@westlease.be

Jan Coen

Operations Manager

Jan Coen

Operations Manager

+32 56 36 44 76

+32 471 996 575

+32 56 36 44 48

jan.coen@westlease.be

Mathieu De Meestere

Teamleader MRT

Mathieu De Meestere

Teamleader MRT

+32 56 36 44 43

+32 498 900 879

+32 56 36 44 48

mathieu.de.meestere@westlease.be

Ignace Vehent

MRT Officer

Ignace Vehent

MRT Officer

+32 56 36 44 15

ignace.vehent@westlease.be

Marc Verwee

Teamleader Schade

Heidi Bemol

insurance officer

Heidi Bemol

insurance officer

+32 56 36 44 13

heidi.bemol@westlease.be

Nico Vanhalst

Procurement ICLH

Nico Vanhalst

Procurement ICLH

+32 56 36 44 29

+32 56 36 44 49

nico.vanhalst@westlease.be

Bart Bossuyt

Short Term Manager

Bart Bossuyt

Short Term Manager

+32 56 36 44 58

+32 56 36 44 49

bart.bossuyt@westlease.be

Annie Allossery

ST Rental Advisor

Annie Allossery

ST Rental Advisor

+32 56 36 44 72

+32 56 36 44 48

annie.allossery@westlease.be

Hilde Dejaeghere

Customer Care Officer

Hilde Dejaeghere

Customer Care Officer

+32 56 36 44 31

+32 476 969 860

+32 56 36 44 49

hilde.dejaeghere@westlease.be

Jan Mortier

Customer Care Officer

Jan Mortier

Customer Care Officer

+32 56 36 44 36

jan.mortier@westlease.be

Els Leenders

Orderintake & Driver Care

Els Leenders

Orderintake & Driver Care

+32 56 36 44 71

+32 56 36 44 49

els.leenders@westlease.be

Vincianne Naert

Orderintake & Driver Care

Vincianne Naert

Orderintake & Driver Care

+32 56 36 44 32

+32 56 36 44 49

vincianne.naert@westlease.be

Amandine Scieur

Orderintake & Driver Care

Amandine Scieur

Orderintake & Driver Care

+32 81 33 11 68

+32 81 33 11 67

amandine.scieur@westlease.be

Jelle Vancoillie

Lease Consultant

Jelle Vancoillie

Lease Consultant

+32 56 36 44 03

+32 56 36 44 49

jelle.vancoillie@westlease.be

Stephane Vanryckeghem

Lease Consultant

Stephane Vanryckeghem

Lease Consultant

+32 56 36 44 59

+32 56 36 44 49

stephane.vanryckeghem@westlease.be

Liesbeth Braem

Marketing Coordinator

Liesbeth Braem

Marketing Coordinator

+32 56 36 44 07

+32 479 512 969

+32 56 36 44 49

liesbeth.braem@westlease.be

Chris Delneste

Finance Manager

Chris Delneste

Finance Manager

+32 56 36 44 41

+32 499 972 930

+32 56 36 44 48

chris.delneste@westlease.be

Florian Gunst

Finance Administration

Florian Gunst

Finance Administration

+32 56 36 44 48

florian.gunst@westlease.be

Anne De Paepe

Credit Controller

Anne De Paepe

Credit Controller

+32 56 36 44 79

+32 498 900 892

+32 56 36 44 48

anne.de.paepe@westlease.be

Marinka De Winter

HR Advisor

Marinka De Winter

HR Advisor

+32 56 36 44 78

+32 56 36 44 48

marinka.de.winter@westlease.be

Marc Goeminne

Technician

Marc Goeminne

Technician

+32 56 36 44 12

+32 56 36 44 48

marc.goeminne@westlease.be

Eddy Lenoir

Technician

Eddy Lenoir

Technician

eddy.lenoir@westlease.be

Kurt Vandevenne

Technician

Kurt Vandevenne

Technician

kurt.vandevenne@westlease.be

Elias Van Damme

Technician

Elias Van Damme

Technician

elias.van.damme@westlease.be

Neem contact op voor een vrijblijvende offerte

Gebruik van cookies
Westlease gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren. Als u meer wilt weten over deze cookies, raadpleeg onze Cookie policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Westlease toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen. Als u meer wilt weten over hoe wij omgaan met uw persoonsgegevens, raadpleeg onze Privacyverklaring.
Utilisation des cookies
Westlease utilise des cookies pour, par exemple, optimiser et analyser le site web. Si vous voulez savoir plus sur ces cookies, allez sur Cookie policy. En acceptant cette politique de cookies, vous autorisez Westlease à utiliser des cookies optimaux sur notre site web. Cliquez sur "Personnaliser les paramètres" afin de modifier vos préférences. Si vous souhaitez savoir plus sur la façon dont nous traitons vos données personnelles, veuillez consulter notre Déclaration de confidentialité.